ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 26 września 2015

ATP Metz 2015

Tsonga J-W. - Simon G.
Tsonga J-W. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 1/3

H2H 7:4 z lat 2003-2014. Dla Francuzów ten finał jest wymarzony, dwóch rodaków przed własną publicznością. Czego może chcieć kibic tenisa więcej? Obaj w tym sezonie prezentują się trochę podobnie, mieli swoje gorsze, jak i lepsze okresy gry. Simon Gilles beznadziejnie wypadł na US Open Series, za to Tsonga miał problemy na początku sezonu, ale zaliczył później półfinał French Open. Przez turniej obaj zawodnicy przeszli jak burza. Szczerze mówiąc na papierze szykuje się zacięty finał, ale ja większe szanse daje Tsondze z dwóch prostych powodów. Lepszy bilans bezpośrednich spotkań, a po drugie był w tym turnieju 3 razy w finale z czego 2 razy wygrał. Panowie spotkali się już na tym turnieju w 2013 roku, ale wtedy górą okazał się Simon Gilles który wygrał w gładkich dwóch setach. Obaj mają po 30 lat na karku więc teoretycznie powinien to być bardzo zacięty mecz, ale jak historia pokazuje różnie z tym bywało dlatego nie ryzykuje tutaj nic na seta w drugą stronę czy jakiś over gemowy. Niekiedy były to bardzo jednostronne spotkania. W 2013 roku wtedy co wygrał Gilles, to Tsonga nie grał od czasu Wimbledonu aż do właśnie tego turnieju - odpuścił mecze w Europie i całe US Open Series, być może to była przyczyna jego porażki.

Wynik: 7:6(5) 1:6 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz