ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 30 września 2015

ATP Shenzhen 2015

Bedene A. - Chung H.
Bedene A. +1,5 seta ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 1/3 

Chung to niezwykły Koreański talent, który ma dopiero 19 lat, a w tym roku wdarł się przebojem do ścisłego grona ATP i jest aktualnie na 58 miejscu w rankingu. Zawodnik tak naprawdę jeszcze z pograniczna Challenger, ale jak widać po wynikach robi olbrzymie postępy w swojej grze. Ostatnio wygrał turniej Challenger na Tajwanie, ale w finale Bhambri prowadził w pierwszym secie z tego co pamiętam bodajże już 5:2 lub 5:3, ale cały mecz zamknął Chung w dwóch setach 5:7 4:6.
Bedene to niezwykle przeciętny zawodnik, coś trochę jak Denis Istomin. Na początku roku co sezon gra świetnie w Indiach na turnieju w Chennai. W tym roku zaliczył tam finał. Poza tym wynikiem to ze świecą szukać trzeba jakiś wielkich zwycięstw z jego strony. Bedene to jest ten zawodnik który sprzedał swoją słoweńską tożsamość narodową na rzecz Wielkiej Brytanii. W rankingu jest o 3 oczka wyżej niż Chung, a w pierwszej rundzie pokonał bez większych problemów Youzhnego który cały sezon 2015 jest bez formy.

Wynik: 2:6 0:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz