ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 12 września 2015

US Open 2015

Wawrinka S. - Federer R.
Wawrinka S. +2,5 seta ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 2/3

H2H 3:16 z lat 2005-2015. Tylko jest to tak naprawdę historia bez większego znaczenia. Odkąd Wawrinka zmienił sobie trenera na Magnusa Normana, gra jak każdy widzi. Jeżeli trafi z formą podczas turnieju, rozkręci się w nim to... dwa tytuły wielkoszlemowe na koncie, a w zasięgu ręki jest tak naprawdę i trzeci, ale z tym to na razie poczekajmy bo do tego jeszcze daleka droga.
Co tu dużo pisać o tym typie? Federer nie stracił podczas tego turnieju jeszcze seta, gra genialnie, Wawrinka stracił tylko jednego z Youngiem. Podczas French Open kursy były bliźniaczo podobne i co się okazało? Federer nie ugrał nawet jednego seta. Rok temu podczas turnieju WTF w Londynie Federer obronił kilka piłek meczowych i był to jeden z najlepszych meczów w sezonie. W 7 ostatnich meczach, aż w 6 Wawrinka wygrywał przynajmniej jednego seta. Pisanie czegokolwiek więcej moim zdaniem nie ma sensu. Zawodników każdy zna, wie o co grają i na co ich tak naprawdę stać. Dla mnie 1,30 na Federera to trochę śmiech na sali, tak szczerze to liczyłem na minimum 1,50-1,60.

Wynik: 4:6 3:6 1:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz