Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 2 września 2015

US Open 2015

Raonic M. - Verdasco F.
Verdasco F. ::: 2,94 ::: Pinnacle ::: 1/3

H2H 3:3 z lat 2011-2013, ale Verdasco wygrał wszystkie mecze na mączce. Ich pozostałe mecze na hardzie były dość zacięte, Fernando w większości urwał set, lub były w meczach tie-breaki. Raonic w tym sezonie słabo z wynikami, mnóstwo problemów zdrowotnych. Verdasco gra tak jak zawsze czyli forma chwiejna, traci set, ale zawsze jest to niezwykle groźny zawodnik. Leworęczny, a w pierwszej rundzie pokonał po 5 setach 37 letniego Tommiego Haasa. Seta może spokojnie wygrać jak i nie cały mecz.
Najważniejszą informacją jest fakt, że Raonic nie ukończył treningu ponieważ znowu nabawił się kontuzji. W pierwszym meczu niby wygrał 3:0, ale Tim Smyczek z polskimi korzeniami w tym sezonie gra niezwykle słabo oprócz tej pamiętnej 5 setówki z Nadalem podczas Australian Open. Grajcie tam gdzie krecz = wygrana.

Wynik: 6:2 6:4 (5)6:7 7:6(1)