ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 2 września 2015

US Open 2015

Tomic B. - Hewitt L.
Hewitt L. +2,5 seta ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 2/3 
Hewitt L. ::: 3,69 ::: Pinnacle ::: 1/3

Co tu dużo pisać o tym typie? Młodość i nowe pokolenie (trochę bananowe) kontra doświadczenie i klasa. Lleyton podobnie jak i Tomic są Australijczykami (choć Tomic tak nie do końca). Obu Panów dzieli 12 lat więc różnica jest ogromna. Znają się zapewne dobrze, ale jakoś nigdy nie przyszło im się zmierzyć przeciwko sobie. Panowie mogą nam przyszykować nawet 5 setówkę która wcale by mnie nie zdziwiła. Hewitt w wywiadzie powiedział, że to jego ostatni występ w US Open, zapewne podczas Australian Open zakończy karierę, chociaż kto tam wie. Więc mobilizacja z jego strony na tym turnieju jest olbrzymia. W pierwszy meczu, wygrał pierwszego seta 6:0. Tomic stracił seta z Dzumhurem i jakoś nigdy Bernard dla mnie nie był stabilnym psychicznie zawodnikiem. Kurs ponad 3,00 na byłą jedynkę rankingową to olbrzymie value.

Wynik: 6:3 6:2 3:6 5:7 7:5

1 komentarz: