ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 6 września 2015

US Open 2015

Cilic M. - Chardy J.
Chardy J. ::: 2,65 ::: Pinnacle ::: 1/3

H2H 1:1 z lat 2009-2014. Cilic jak już pisałem nie gra w tym roku jakiegoś genialnego tenisa. Pokonał po 5 setach Kukushkina, a mógł tak naprawdę przegrywać w tym meczu już 0:2 w setach i kto wie jakby dalej się to wszystko potoczyło. Kazach tak naprawdę spuchł mentalnie w końcówce spotkania i dlatego przegrał mecz, zupełnie inną psychikę posiada Chardy (w Montrealu obronił 7 piłek meczowych).
Francuz od początku turnieju gra bardzo dobre zawody, 3 pewne zwycięstwa i to nie nad byle kim bo Klizan i Ferrer z którym zawsze ciężko mu się grało, pomimo, że Hiszpan dopiero wrócił do gry po długiej przerwie to jednak przedmeczowe H2H 1:7 robiło swoje. Już przed US Open Jeremy pokazał się z dobrej strony. Cilic na tym turnieju męczy się z dużo niżej notowanymi przeciwnikami (słabiutki ziemniak Pella, czy Donskoy z pogranicza Challengerów). To powinien być przynajmniej 4 setowy mecz, jak i nie 5. Value po stronie Francuza.

Wynik: 6:3 2:6 7:6(2) 6:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz