ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 4 września 2015

US Open 2015

Cilic M. - Kukushkin M.
Kukushkin M. +2,5 seta ::: 1,64 ::: Pinnacle ::: 2/3 

H2H 1:1 z lat 2008-2014. Ich mecze były co by nie mówić dość zacięte, ale to były tylko dwa spotkania. Cilic ubiegłoroczny zwycięstwa US Open na pewno jest daleki od swojej optymalnej formy na tym turnieju. W pierwszych dwóch meczach miał totalnych "ogórków" tenisowych, ale uwierzcie mi na słowo, że nie były to łatwe mecze dla Chorwata. Kukushkin od jakiegoś gra bardzo dobrze, wygrał Challenger Astana, później urwał set Youzhnemu który przez chwilę się odrodził z formą w Montrealu, następnie urwany set (jako jedyny) zwycięzcy całego turnieju w Winston-Salem Kevinowi Andersonowi, a przedwczoraj na US Open dokonał pięknego wyczynu pokonując Dimitrova w 5 setach, warto dodać, że Kazach prowadził już w tym meczu 2:0. Jest w formie i to widać, a Cilic nadal mnie nie przekonuje swoją grą.

Wynik: (5)6:7 7:6(1) 6:3 (3)6:7 6:1

1 komentarz: