ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 9 września 2015

US Open 2015

Wawrinka S. - Anderson K.
Anderson K. ::: 2,25 ::: Pinnacle ::: 1/3

H2H 3:4 z lat 2010-2015. Ostatnie 4 spotkania wygrał Anderson, ale nie ma co tutaj lać wody na przysłowiowy młyn. Ich mecze były niezwykle zacięte, z tie-breakami. Zresztą to nie powinno nikogo dziwić, bo obaj zawodnicy dobrze serwują. Więc jak już można wywnioskować to będzie trochę loteryjny typ, zapewne o wszystkim rozstrzygną jakieś kluczowe pojedyncze piłki. Skoro jest to teoretyczne 50% na 50% szans, a kurs na Andersona pomimo korzystniejszego bilansu meczów bezpośrednich jest większy to ja w to wchodzę.
Kolejna sprawa to hmm... Anderson, niby "drewniany", ale jak już nie raz pisałem "serwis is ewryfing". Jako jedyny na Wimbledonie miał 2:0 z Djokovicem, a wczoraj po 4 morderczych setach pokonał jednego z głównych kandydatów do końcowego zwycięstwa Andy Murraya. To zwycięstwo na pewno jeszcze bardziej go podbudowało, 25 asów, 81 winnersów - robi wrażenie. Przed US Open wygrany turniej Winston-Salem i kto wie czy nie będziemy mieli w tym roku mega sensacji w postaci zwycięstwa Andersona w US Open, ale na razie jest to jeszcze tak naprawdę "rok świetlny" w drodze do tego celu.

Wynik: 6:4 6:4 6:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz