ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 29 października 2015

ATP Basel 2015

Gasquet R. - Thiem D.
Thiem D. +1,5 seta ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 1/3 

Obaj Panowie nie grali ze sobą, a różni ich pewnie z 1 lub 2 pokolenia. Gasquet ma 29 lat, a Thiem 22. Młody Austriak wygrał w tym sezonie 3 turnieje ATP, ogólnie facet robi dobre wrażenie, bodajże podczas turnieju w Miami trenował pod samym okiem Federera. Serwis ma dobry i to przede wszystkim jego główna broń, pokonał w 1 rundzie doświadczonego Robina Haase i teraz powinno być już tylko lepiej.
Typ jest bardziej przeciwko Francuzowi niż na Thiema. Gasquet od czasu US Open gdzie doszedł do ćwierćfinału imprezy, wydawać by się mogło, że jakoś się zagubił w swojej grze. W Tokio wygrał tylko 5 gemów z Hiszpanem Bautistą-Agutem, w Szanghaju po 2 zwycięstwach dość szybko odpadł z Bernardem Tomicem który nie jest jakimś bardzo wybitnym asem tenisa, a w Sztokholmie pomęczył się niezwykle z swoim rodakiem Jeremym Chardym, a od Jacka Socka dostał sromotne lanie, wygrał z nim tylko 6 gemów. Tutaj w Bazylei również stracił set w pierwszej rundzie turnieju z Vesleyem i nie widzę jakiś powodów by nie miał znowu stracić seta, bo nie ma co się oszukiwać, ale Gasquet nie gra w ostatnich tygodniach jakoś wybitnie i to widać.

Wynik: 7:6(1) 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz