ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 18 października 2015

ATP Stockholm 2015

Verdasco F. - Kudla D.
Verdasco F. ::: 1,60 ::: Pinnacle ::: 2/3 

Verdasco to niezwykle nierówny zawodnik, ale posiadający niebywały talent i życiowe doświadczenie w tenisie. W końcu jest z rocznika 1983, a Denis Kudla z 1991. Hiszpan bodajże już od 3 sezonu z rzędu startuje w tym turnieju, we wcześniejszych latach wygrywał tutaj przynajmniej 2 spotkania. Co prawda w roku 2015 nie jest w jakiejś wybitnej formie, to przykładowo od French Open trafiał praktycznie na samych solidnych zawodników. Tournee w Azji kompletnie mu nie wyszło, ale tutaj w Europie liczę na jego przełamanie i zdecydowanie lepszy mecz. Kudla to aktualnie tenisowy przeciętniak, grał ostatnio w Challengerach w Stanach. Jakoś w moim mniemaniu Amerykanie od zawsze osiągali u siebie zdecydowanie lepsze wyniki niż na innych kontynentach. Liczę na dość pewne zwycięstwo Hiszpana.

Wynik: 6:4 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz