ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 23 października 2015

ATP Stockholm 2015

Sock J. - Simon G.
Simon G. ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 2/3 

H2H 0:1 z roku 2015 gdzie podczas turniej w Rzymie na mączce wygrał po 3 setach Francuz. Moim zdaniem Simon Gilles spokojnie ogarnie ten mecz, już pierwsze spotkanie w Szwecji pokazało, że jest w wysokiej dyspozycji, a oddane tylko 6 gemów Mayerowi Leonardo świadczy o świetnym przygotowaniu do turnieju. Sock to Amerykanin, jest młody, to zawodnik z sukcesami (wygrany Wimbledon w deblu w parze z Vaskiem Pospisilem z Kanady) i niezwykle ambitny. Serwis ma całkiem dobry, ale w dwóch meczach stracił po secie z Fernando Verdasco i Carreno-Bustą. Obaj zawodnicy są aktualnie o jakąś 1 bądź dwie tenisowe klasy niżej niż Simon Gilles. Francuz to jeden z bardziej inteligentnych graczy na korcie, potraci być cierpliwy w wymianach, czego młodym zawodnikom często brakuje przede wszystkim w dłuższych wymianach. Kurs całkiem fajny i ja w to wchodzę. Simon na hali potrafi grać, ma świetny bilans w tym roku - półfinał 500 w Rotterdamie, wygrany turniej w Marsylii, oraz zaliczył ostatnio finał w Metz.

Wynik: 7:5 7:6(5)

1 komentarz:

  1. W pierwszym secie Simon Gilles miał 7 BP na przełamanie, Sock tylko 1. W drugim prowadził już 5:2 miał piłkę setową... Takie czary!

    OdpowiedzUsuń