Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 13 października 2015

ATP Szanghaj 2015

Troicki V. - Wawrinka S.
Troicki V. +1,5 seta ::: 2,02 ::: Pinnacle ::: 1/3

H2H 0:2 z 2009-2010 roku, czyli bardzo dawno i nie ma sensu brać bardzo tego pod uwagę. Grali na nawierzchni ziemnej, a w stolicy kraju Victora Troickiego podczas turnieju w Belgradzie padły 3 sety. Wawrinka w niedzielę wygrał turniej w Tokio, teraz Bóg jeden wie co zrobi tutaj na Mastersie w Chinach. Pisałem już o nim nie raz, jest to zawodnik niezwykle chimeryczny i trudno go przewidzieć w pierwszych rundach turnieju. Podczas turnieju w poprzednim tygodniu stracił set tylko z Tatsumą Ito.
Troicki pierwszą część sezonu miał dość niezłą, ale po Wimbledonie przyszedł jakiś dziwny kryzys z jego strony. Mnóstwo dziwnych i podejrzanych meczów. Na urwanie seta na pewno go stać, ale czy na wygranie meczu?

Wynik: (3)6:7 3:6