ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 8 października 2015

ATP Tokio 2015

Wawrinka S. - Krajicek A.
Krajicek A. ::: 7,47 ::: Pinnacle ::: 0,5/3 
Krajicek A. +1,5 seta ::: 2,85 ::: Pinnacle ::: 0,5/3 

Austin to zawodnik z pogranicza Challenger, 25 lat na karku, 152 miejsce w rankingu, ale tutaj w Tokio trafił chyba ze swoją życiową formą. Łącznie z kwalifikacjami zaliczył już 4 zwycięstwa, w tym jedno z doświadczonym Mahutem, a drugie z Sousą który w ostatnich tygodniach jest w wybornej formie (zacięty finał w Petersburgu z Raonicem).
O Wawrince już nie raz pisałem, że jest to zawodnik który tak naprawdę w ciągu sezonu gra w większości turniejów mocno średnio (nie to co Djokovic, Federer czy chociażby ten cały Andy Murray). Często traci sety, przykład chociażby z tego turnieju - Tatsuma Ito czy wcześniej podczas ATP Metz z Dustinem Brownem. Podczas Davis Cup zagrał 5 setówkę z Thiemo de Bakkerem. Rok temu czy chociażby nawet 2 lata temu na tym całym torunee w Azji Szwajcar wypadł dość blado.

Wynik: 6:3 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz