ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 27 października 2015

ATP Valencia 2015

Garcia-Lopez G. - Verdasco F.
Verdasco F. ::: 1,57 ::: Pinnacle ::: 1/3

H2H 2:6 z lat 2000-2015, grali ze sobą w tym roku dwa razy, raz na hardzie w Dubaju i raz na mączce w Madrycie. Tak szczerze to nie będę owijał tutaj w bawełnę, obaj są w dość podobnej słabej formie w ostatnim czasie, ale właśnie ten bardzo korzystny bilans bezpośrednich pojedynków skłania mnie ku grze na Verdasco.
GGL w Shenzhen doszedł do finału gdzie przegrał z Berdychem, ale on tam wygrał tylko 2 mecze, bo w jednym spotkaniu Mannarino puścił mu mecz walkowerem. Ostatnio w Wiedniu wygrał zaledwie 2 gemy ze zwycięzcą turnieju Davidem Ferrerem, natomiast Verdasco nieźle powalczył w meczu z Jackiem Sockiem który doszedł do finału imprezy w Sztokholmie. GGL z tego co widać, ma problemy w grze z leworęcznymi zawodnikami jak Nadal, Bellucci, czy Klizan.

Wynik: 6:4 3:6 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz