ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 2 listopada 2015

ATP Paryż 2015

Seppi A. - Cuevas P.
Seppi A. ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 1/3 

H2H 1:1 z lat 2010-2014, oba mecze z turniejów posiadających nawierzchnię ziemną. Seppi jest o dwa lata starszy, miał świetny początek roku, ostatnio trochę przygasł, ale to wszystko można wyjaśnić. Na US Open wygrał 2 mecze, a później trafił na zwycięzcę całego turnieju wielkoszlemowego Novaka Djokovica, później w Pekinie solidny Goffin, następnie w Szanghaju Johnson który w ostatnich tygodniach jest w super formie, porażka w Wiedniu z ponad 2 metrowym Karlovicem to tak naprawdę nic wielkiego, bo z Karlovicem to na początku sezonu przegrał nawet Djokovic, w Bazylei kolejny raz Goffin, ale tym razem Włoch urwał seta.
Cuevas to raczej zawodnik na mączkę, ostatnio miał dość dobre wyniki, ale nie trafiał na zbyt wymagających przeciwników. Na pewno Seppi ma tutaj sporą szansę na przełamanie tej niechlubnej serii. Martwi jedynie fakt, że w następnej rundzie czeka Federer.

Wynik: 7:5 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz