ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 3 listopada 2015

ATP Paryż 2015

Verdasco F. - Coric B.
Verdasco F. ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 1/3

Taka ciekawostka na początek: Coric ma urodziny 14 listopada, Verdasco 15. Tylko różnica jest taka, że ten pierwszy będzie miał 19 lat, a ten drugi 32. Różnica kilku pokoleń, doświadczenia i tenisowego sprytu na korcie. Na to też stawiam w tym meczu, na leworęcznego Fernando który jest uniwersalnym zawodnikiem na każdą nawierzchnię. Może i ostatnio nie ma wybornych wyników, ale to samo można powiedzieć o jego przeciwniku. Wysokie porażki bez widma zwycięstwa, jedynie można pochwalić go za wygrany Challenger na mączce. Rok temu Verdasco wygrał tutaj dwa mecze z Simonem Gillesem i Donaldem Youngiem więc moim zdaniem powalczy, nie da się młokosowi który ledwo co zasłynął w ATP. Martwi mnie jedynie fakt, że w następnej rundzie czeka już Andy Murray.

Wynik: 4:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz