ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 4 listopada 2015

ATP Paryż 2015

Rosol L. - Nadal R.
Rosol L. +1,5 seta ::: 2,34 ::: Pinnacle ::: 1/3

H2H 1:3 z lat 2012-2015, ale warto do tego dodać, że w 3 meczach Rosol potrafił urwać set Nadalowi, jedynie w Doha 2014 Hiszpan wygrał w 2 setach, ale wynik drugiego seta w tym meczu to (7)6:7 dla "Rafy" więc dość niewiele zabrakło.
Obaj Panowie grali ze sobą dosłownie kilka dni temu na turnieju w Basel, Rosol miał tam Hiszpana na widelcu, wygrał 1 seta 6:1, później Nadal się ocknął. Na podobny scenariusz liczę też i w tym meczu. W Szwajcarii Nadal stracił set w 4 spotkaniach, a mógłby nawet i w 5 gdyby Gasquet nie pękł psychicznie, bo w obu setach był na prowadzaniu, ale pod koniec każdego z nich dał się przełamać.
Reprezentant Czech gra tutaj od kwalifikacji, ma na koncie już 3 zwycięstwa i wygląda to dość dobrze przed tym meczem. Na pewno po takim kursie i przy takich okolicznościach warto spróbować ugryźć typ w stronę Lukasa.

Wynik: 2:6 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz