Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 6 listopada 2015

ATP Paryż 2015

Gasquet R. - Murray A.
Gasquet R. +1,5 seta ::: 2,27 ::: Pinnacle ::: 1/3

H2H 3:6 z lat 2006-2015 i co tu dużo pisać. Tylko w jednym spotkaniu podczas Wimbledonu 2011 Andy nie stracił seta. Pozostałe ich mecze były dość zacięte, zacięte to może za dużo powiedziane, ale przynajmniej miały kilka setów. Grali już ze sobą w tym roku podczas turnieju w Cincinnati, wynik 6:4 1:6 4:6 dla Szkota.
Murray jak to Murray, solidna tenisowa najwyższa światowa półka, ale zawsze mu czegoś brak, czasami zagotuje się, pokrzyczy na siebie, chociaż tutaj w Paryżu hmm... oddał swoim przeciwnikom tylko 4 gemy. Młodemu Coricowi 3 gemy, a trochę starszemu Goffinowi 1. Jednak klasa tych przeciwników kompletnie nie dorównuje Gasquetowi.
Oglądałem go dzisiaj podczas meczu z Nishikorim i naprawdę niektóre wymiany wręcz palce lizać. Dużo walki na korcie, jednoręczny backhand świetnie pracuje, a do tego należy jeszcze dodać, że gra przecież na własnym terenie. W jego zwycięstwo co prawda śmiem wątpić, ale na seta moim zdaniem jak najbardziej go stać.

Wynik: (7)6:7 6:3 3:6