Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 7 listopada 2015

ATP Paryż 2015

Ferrer D. - Murray A.
Ferrer D. +1,5 seta ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 1/3

H2H 6:10 z lat 2006-2015. Nie będę Wam tu ściemniał, ale jest to trochę ryzykowny typ, bo Murray w sporej ilości spotkań na hardzie wygrywał mecze po 0:2. Wchodził często handicap +4,5 gema, ale kurs na ten typ jest dość niski więc gram jak gram.
Przede wszystkim liczę na Ferrera, bo... gra w Paryżu czyli na tym Mastersie gdzie go już raz wygrał, raz zaliczył finał i ogólnie co by nie mówić po jego grze widać, że daje tutaj 200% swoich możliwości niczym rozpędzona lokomotywa bez hamulców.
Trochę to dziwne bo David mierzy tylko 175 cm wzrostu, a takiego dryblasa 2 metrowego Isnera leje i łamie jak chce, wczoraj pokonał go już 6 raz, a mógł całe spotkanie zakończyć w gładkich 2 setach bez tie-breaka. Z jego strony możemy liczyć na skupienie przy każdej piłcej i walce na maksimum.
Murray jak już wczoraj pisałem przy okazji meczu z Gasquete, po bardzo gładkich dwóch meczach z tenisowymi "leszczami" w końcu trafił na Francuza który stawił mu bardzo solidny opór. Mecz był bardzo zacięty, 3 setowy, a w ostatnim secie Andy musiał odrabiać stratę przełamania. Z Ferrerem będzie podobnie, wydaje mi się, że David to jeden poziom wyżej niż Richard.

Wynik: 4:6 3:6