ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 22 listopada 2015

ATP World Tour Finals - Londyn 2015

Federer R. - Djokovic N.
Federer R. +1,5 seta ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 1/3
Federer R. +3,5 gema ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 1/3
Powyżej 23 gemów ::: 1,93 ::: Pinnacle ::: 1/3

H2H 22:21 z lat 2006-2015. Grali ze sobą w tym roku aż 7 razy, a to będzie ich 8 spotkanie. Każdy kto choć odrobinę śledzi tenis ten wie wszystko na temat zawodników czy ich ostatnich meczów. Szwajcar w tym roku wygrał z Djokovicem w Dubaju, Cincinnati i ostatnio na tym turnieju w fazie grupowej. Moim zdaniem Roger ma kilka turniejów w roku które są po prostu jego jak np. Dubaj, Wimbledon, Cincinnati czy właśnie turniej WTF kończący sezon. Co prawda w ostatnich latach powoli się to zmienia na korzyść Djokovica, ale nie oszukujmy się "Ferdzio" ma w sobie jeszcze dużo wigoru.
Grali ze sobą dosłownie kilka dni temu i co? Wygrał Federer. Jak dla mnie ten mecz to 50% na 50% szans, co tu dużo pisać. Znają się jak byki, bilans bezpośrednich pojedynków bardzo wyrównany. Tak szczerze to spotkanie dwóch najlepszych tenisistów sezonu bo Murraya to przemilczę. Liczę w tym meczu na 3 sety, ostatni mecz, każdy da tutaj z siebie pewnie 200%. Ciężko jest pisać jakieś "nowiniki" w analizach gdzie dwóch zawodników spotyka się ze sobą 44 raz...

Wynik: 3:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz