ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

czwartek, 14 stycznia 2016

ATP Auckland

Ferrer D. - Sock J. 
Ferrer D. ::: 1,52 ::: 2/3

H2H 1:0 z 2013 roku gdzie padły w Sztokholmie 3 sety. Jack Sock jak już pisałem nie raz w ostatnich tygodniach ma naprawdę dobrą formę i fajnie wygląda, już na pucharze Hopmana zaprezentował się z niezłej strony, tutaj na rozkładzie ma Estrellę, Pospisila i Andersona. Z drugiej strony Ferrer na pewno jest mocno zmobilizowany po szybkim odpadnięciu z Doha gdzie bronił punktów za ubiegłoroczne zwycięstwo w turnieju. Do tego David wygrał ten turniej w 2011, 2012, 2013 roku i wydaje mi się, że w 2016 zdobędzie w Nowej Zelandii swój 4 tytuł. Oglądałem go w Abu Dhabi i wyglądał naprawdę nieźle. Doha to był wypadek przy pracy bo Marchenko miał swoją życiówkę podczas tego turnieju i grał tenis z innej planety jak na takiego zawodnika z pograniczna Challenger. Niewykluczone są tutaj 3 sety, ale koniec końców David powinien to wygrać - w końcu to zawodnik od lat utrzymujący się w top 10.

Wynik: 6:3 1:6 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz