Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 15 stycznia 2016

ATP Sydney

Gabashvili T. - Troicki V.
Gabashvili T. +1,5 seta ::: 1,53 ::: 2/3
Gabashvili T. ::: 2,48 ::: 1/3

H2H 1:4 z lat 2007-2015 i to właśnie rok temu podczas turnieju w Moskawie bardzo gładko wygrał Rosjanin. Ich pozostałe mecze były dość zacięte. Troicki broni tutaj tytułu wywalczonego w ubiegłym roku, zniszczył Robredo, ale już z Mahutem stracił set, a Panowie w tym meczu dość często się łamali.
Z drugiej strony Gabashvili miał spacerek z Tomicem, wygrał bardzo pewnie, pomimo, że Bernard skreczował w drugim secie. Jednak wcześniejsze zwycięstwa nad Mayerem 2:0, Delbonisem 2:0 nie były przypadkiem. Rosjanin wygląda niezwykle świeżo w tych spotkaniach i ambitnie, może odnieść na tym turnieju podobny sukces jak rok temu Kukushkin.

Wynik: 6:3 4:6 4:6

Dimitrov G. - Muller G.
Muller G. +1,5 seta ::: 1,77 ::: 1/3
Muller G. +3 gemy ::: 1,90 ::: 1/3

H2H 1:2 z lat 2012-2015 i do tego dwa razy grali ze sobą rok temu. Muller gra tutaj świetny tenis i wcale bym go nie skazywał na porażkę w tym meczu. Atomowy serwis, stara szkoła tenisa i szybkie kończenie akcji to wizytówka Luksemburczyka. Wydawać by się mogło, że właśnie Dimitrov z takimi zawodnikami ma problem, bo nawet z Federerem zawsze ciężko mu się grało. Dimitrov również w Sydney jest mocny, ale czy aż tak?

Wynik: 6:2 7:6(4)