ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 16 stycznia 2016

Australian Open 2016

Kto wygra turniej?
Djokovic N. ::: 1,64 ::: 3/3

Tak szczerze to wystarczy napisać, że Djokovic jest aktualnie najlepszym zawodnikiem i to tak naprawdę by wystarczyło. Facet w ubiegłym roku odjechał prawie dwukrotną liczbą punktów niż zawodnik z 2 miejsca w rankingu. Pomyślmy przez chwilę kto może zatrzymać Djokovica? Na myśl nasuwają mi się tylko upały i jakiś zawodnik typu Anderson, Raonic, Isner czyli serwismani z którymi każdemu ciężko się gra o ile mają swój nadzwyczajny dzień serwisowy.
Nadala nie ma sensu brać pod uwagę, bo jego ostatnie mecze z Djokovicem są jednostronne i przykro się je ogląda widząc bezradność Nadala. Federer to może wygrać z Djokovicem w jakimś spotkaniu do dwóch wygranych setów co udowodnił chociażby rok temu w Dubaju czy Cincinnati. Na wielkich szlemach, nawet na jego ukochanym Wimbledonie cudem wygrał jednego seta po genialnym tie-breaku. Murray to taki zawodnik na którego zawsze wielu liczy (w tym i ja) i zawsze wielu się zawodzi. Owszem set jest w jego zasięgu jak najbardziej wykonalny, ale wystarczy sobie sprawdzić ich bilans ostatnich pojedynków i nasuwa się jeden wniosek z typem. Jedynie Wawrinka może wygrać z Djokovicem, ale tego zawodnika należy brać jedynie pod uwagę jak dojdzie gdzieś w okolicę półfinału/finału - wtedy i tak daje nam to możliwość kontry bo w meczach z Serbem kursy na niego są piekielnie wysokie. Należy jeszcze pamiętać o tym, że Australian Open to najbardziej ulubiony turniej Novaka. Pewnie jego głównym celem w tym roku jest złoto olimpijskie w Rio i wygrany turniej Roland Garros, ale z tak odległą wizją przyszłości na razie się wstrzymajmy...

Wynik:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz