ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 18 stycznia 2016

Australian Open 2016

Duckworth J. - Hewitt L.
Hewitt L. -2,5 gemy ::: 1,74 ::: 1/3

Jedyne co mnie martwi w tym typie to fakt, że w następnej rundzie czeka David Ferrer czyli bardzo prawdopodobny wylot z turnieju dla Hewitta... ostatni wylot. Lleyton jak już pisałem wcześniej, na tegorocznym Australian Open ma zawiesić oficjalnie rakietę i pożegnać się oficjalnie z tym szlemem, a może i zakończy karierę. Przed wielkim szlemem brał udział w różnych turniejach pokazowych. Grał z całkiem niezłym rezultatem. Hewittowi nie można na pewno zarzucić braku ambicji czy walki do ostatniej piłki.
Duckworth jest z Australii, ma dopiero 23 lata, ale to jest zawodnik z pograniczna Challenger. W tym sezonie urwał set Thiemowi w Brisbane, zagrał jeden tie-break z Chardym w Sydney, oraz pokonał typowego ziemniaka Cervantesa. Czuję w kościach, że w przypadku 5 setów Hewitt przegra ten mecz.

Wynik: (5)6:7 2:6 4:6

1 komentarz: