ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 21 stycznia 2016

Australian Open 2016

Kyrgios N. - Berdych T.
Berdych T. ::: 1,68 ::: 2/3 

Kyrgios jest mocny, ma piekielnie mocny serwis i jaja do gry, ale jest jeszcze młody w porównaniu do Berdycha. Tomas pomimo, że w karierze nie osiągnął nic wielkiego (patrząc przez pryzmat jego odwiecznego miejsca w rankingu) to jest to bez wątpienia jeden z najbardziej regularnych i stabilnych zawodników w tourze. Od lat kręci się w okolicy 5 miejsca w rankingu i jedynie przegrywa mecze ze ścisłą czołówką która jest geniuszem tenisa tej epoki.
Berdych za to nie ma dużych jaj do wielkich meczów, może tutaj stracić seta, ale co by o nim nie mówić jest graczem o wiele lepszym od Kyrgiosa - przynajmniej na papierze. Jego doświadczenie powinno zaowocować nad szaleńczą młodością. Niewykluczone tutaj będą tie-breaki. Za Nickiem przemawia jeszcze publiczność, do tego należy dodać, że jest aż o 10 lat młodszy od swojego przeciwnika, a jest to znacząca różnica. Ten mecz jest warty obejrzenia pomimo prawdopodobnie szybkich krótkich gemów.

Wynik: 3:6 4:6 6:1 4:6

1 komentarz:

  1. czech utarł nosa małolatowi, aż dziw bierze ile osób grało na młodego

    OdpowiedzUsuń