ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 22 stycznia 2016

Australian Open 2016

Sela D. - Kuznetsov An. 
Sela D. ::: 2,80 ::: 1/3

H2H 1:0 z 2013 roku podczas turnieju US Open, padło wtedy aż 5 setów (Sela jako pierwszy wyszedł na prowadzenie 2:0 w setach). Nie zdziwię się jak padnie i tym razem piątka. Żyd vs. Rosjanin więc już na starcie będzie ciekawie, klasyczne moje zdanie: doświadczenie vs. młodość, Dudi Sela jest o 6 lat starszy, ma 30 lat i co by nie mówić, ale w ostatnim czasie to właśnie zawodnicy w okolicy trzydziestki robią furorę i osiągają zdecydowanie lepsze wyniki niż Ci wszyscy młokosi. Patrz chociażby Coric, czy dzisiaj Kyrgios, Thiem który pod koniec 4 seta w akcie desperacji walił piłki z całej siły - efekt tego był tylko jeden: półmetrowe, metrowe auty, ewentualnie siatka.
Jeżeli chodzi o ranking to obydwu Panów nie dzieli dość dużo miejsc, Sela 87 miejsce, Kuznetsov 74, za to kursy w tym meczu są zdecydowanie na korzyść Rosjanina nie wiedząc czemu. Ok pokonał Chardiego, ale po tym co zobaczyłem w jego meczu z Gulbisem to wiedziałem, że Francuz nie jest w najwyżej formie, zresztą ich 5 setowe spotkanie i wynik ostatniego seta 13:11 mówi wszystko. Wielkiej różnicy między nimi w poziomie gry to raczej nie ma, obaj grają tak mniej więcej na poziomie kwalifikacji/Challengerów. W tym meczu stawiam kolejny raz na doświadczenie i mam nadzieję, że się na tym nie zawiodę.

Wynik: 5:7 6:3 1:6 (4)6:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz