Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 23 stycznia 2016

Australian Open 2016

Tsonga J-W. - Nishikori K.
Nishikori K. ::: 1,81 ::: 2/3

H2H 2:4 z lat 2011-2015. Dwa razy grali ze sobą na turnieju wielkiego szlema, raz podczas AO 2012 padło 5 setów, a drugi raz rok temu podczas French Open gdzie Tsonga prowadził już 2:0 w setach. Z tego co pamiętam to Nishikori beznadziejnie grał w pierwszych dwóch setach, ale jakoś później dotrwał do tej przegranej 5 setówki. Ogólnie to tylko w jednym spotkaniu podczas turniej Masters w Szanghaju 2013 Panowie nie urwali sobie po secie podczas spotkania.
Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie, podobny poziom gry zawodników, ale nie ma co się łudzić - większe szanse daje Japończykowi z powody korzystniejszego bilansu meczów bezpośrednich i wydaje mi się, że miał tutaj o wiele trudniejszych przeciwników niż Francuz. Niby Kei brał przerwy medyczne z meczu z GGL, ale nie były one tak naprawdę istotne bo mecz wygrał pewnie Nishikori. Tsonga za to musiał sporo napocić się w meczu z rodakiem Herbertem.
Moim zdaniem jest to dwóch zawodników na których zdecydowana większość osób zawsze liczy, a później się zawodzi jeżeli chodzi o jakiś dobry wynik w turnieju lub w meczu ze ścisłą czołówką. Tsonga osiągnął kilka razy dobry wynik na Mastersach, za to Kei ma cały czas łatkę finalisty US Open.

Wynik: 4:6 2:6 4:6