Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 24 stycznia 2016

Australian Open 2016

Ferrer D. - Isner J.
Ferrer D. -2 gemy ::: 1,87 ::: 2/3

H2H 6:1 z lat 2007-2015, a co jeszcze lepsze w ich meczach padły zaledwie tylko 4 tie-breaki! To dziwne, bo ten niski Ferrer mierzący zaledwie około 178 cm wzrostu, niszczy od kilku lat Isnera mającego ponad 200 cm. Tylko raz "Big John" wygrał po 3 setach z "Pitbullem" na Mastersie w Paryżu w 2011 roku.
W wymianach bez wątpienia Ferrer jest lepszy i na to wygląda sądząc po ich wcześniejszych spotkaniach "przy kawie", że i na returnie miażdży Isnera. Tutaj gramy do zwycięskich 3 setów więc moim zdaniem to jest bardziej na korzyść Hiszpana który w mojej opinii ma dużo wydolniejszy organizm, oraz odporniejszy na mordercze upały, a takich w Australii na pewno nie brak.
David co roku gra na Australian Open świetnie i tak też jest w 2016 - 3 mecze po 3:0 i wszystkie sety wygrane bardzo pewnie. Hiszpan dość szybko odpadł z turniejów w Doha i Auckland, ale tutaj widać, że jest zmobilizowany na 200% by osiągnąć jak najlepszy wynik. Isner tak naprawdę to oprócz Lopeza nie miał poważnego przeciwnika na tym turnieju, a po drugie z Amerykaninem się nie gra tylko czeka na tie-break... Jednak w tym przypadku Ferrer nie ma na tyle cierpliwości by czekać do 13 gema w setach i patrząc przez pryzmat ich wcześniejszych pojedynków łamie Johna kiedy tylko chce - często sety wygrywał w stosunku 6:2, 6:3.

Wynik: 6:4 6:4 7:5