ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 28 stycznia 2016

Australian Open 2016

Milos Raonic vs. Andy Murray

Raonic M. - Murray A.
Raonic M. ::: 3,24 ::: 1/3
Powyżej 3,5 setów ::: 1,53 ::: 1/3

H2H 3:3 z lat 2012-2015. Warto dodać do tego, że Kanadyjczyk ogrywał już Szkota jak był młodszy i słabszy. Teraz zrobił chyba największy progres jeżeli chodzi o grę i wyniki z tych wszystkich młodszych zawodników z jego pokolenia. W tym sezonie jeszcze nie przegrał meczu, a co lepsze wygrał turniej w Brisbane pokonując w finale samego Federera, a na Australian Open wyeliminował zawsze groźnego Wawrinkę z którym wcześniej 4 razy przegrał. To musi budzić podziw, bo Raonic wyszedł od razu na prowadzenie 2:0 w setach!
Murray jak zawsze gra na swoim wysokim poziomie, w końcu to światowa #2 rankingowa. Jednak w żadnym z jego meczów mnie nie zachwycił i wygrał to co miał wygrać. Ot taka zwykła szlemowa rzeczywistość. Kurs na niego jest dość niski, Milos robi tu furorę, typ na Andiego jest po prostu w mojej opinii nieopłacalny dlatego typ taki, a nie inny. Jedyne co mnie martwi w tym typie to fakt, że zrobiła się niezła masówka na Raonica, ale patrząc na jego wyniki z 2016 roku nawet nie ma temu co się dziwić.

Wynik: 6:4 5:7 7:6(4) 4:6 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz