Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 2 stycznia 2016

Mubadala World Tennis Championship - Abu Dhabi

Wawrinka S. - Ferrer D.
Ferrer D. ::: 1,97 ::: 2/3

H2H 7:7 z lat 2004-2015, a ostatnie 4 ich pojedynki wygrał właśnie Wawrinka. Grali ze sobą dość niedawno bo na turnieju kończącym sezon i z tego co pamiętam w pierwszym secie Hiszpan prowadził już bodajże 2:5, ale przegrał ostatecznie całe spotkanie 7:5 6:2.
To jednak tutaj w Abu Dhabi myślę, że cała ich wcześniejsza historia bezpośrednich pojedynków jest tak naprawdę bez większego znaczenia. Po pierwsze jest to turniej pokazowy, Szwajcar dzisiaj zagrał dość kiepsko z Raonicem, miał Kanadyjczyka na widelcu w pierwszy secie (prowadzenie chyba 5:2) i przegrał... Pod koniec II seta odłamał break-pointa, ale po chwili znowu został przełamany. Ja już wcześniej pisałem, że Wawrinka to taki zawodnik który potrzebuje "rozpędu" w turnieju aby wskoczyć na swój genialny poziom - tutaj tego zapewne nie zobaczymy.
Ferrer pomimo, że przegrał z Nadalem to gra to co zawsze czyli ściana, opór, determinacja, wola walka, dużo biegania - wszystko to przyjemnie się ogląda dla oka. Co prawda przegrał z Rafą, ale co by nie mówić jak "Parera" odpali na 100% to jedynie z Djokovicem może zagrać wyrównane spotkanie. Warto dodać do tego, że Wawrinka będzie bronić tytułu po raz kolejny w Chennai, więc lada moment i lot do Indii. Stawka mniejsza z powodu poprzednich spotkań.

Wynik: 7:6(1) 4:6 8:10

Raonic M. - Nadal R.
Nadal R. -2 gemy ::: 1,65 ::: 2/3

H2H 1:6 z lat 2010-2015. Tylko raz wygrał Raonic z Nadalem podczas turniej Indian Wells, ale Milos wtedy przegrał 1 seta, a w drugim wygrał tie-break do 10 więc to zwycięstwo wisiało przez moment na włosku. Nie liczę oczywiście ich spotkania podczas tego grudniowego turnieju IPTL
Raonic miał dzisiaj sporo szczęścia w meczu z Wawrinką, że w ogóle wygrał. Pierwszy set bodajże prowadzenie szwajcara 2:5 i przegrany set 7:5 o czym już wyżej wspomniałem. Nie wygląda to zbyt optymistycznie przed meczem z Nadalem który w roku 2016 ma coś wszystkim do udowodnienia. Serwis siedzi całkiem nieźle, z Ferrerem zagrali bardzo fajny 3 setowy mecz i co by nie mówić? Jedynie tylko on może zdetronizować Novaka z tronu do którego przyspawał się w 2015 baaardzo mocno. Nie gram maksymalną stawką bo to pokazówka, początek sezonu, forma Nadala jeszcze wątpliwa, a przeciwko serwismanom nigdy nie lubiłem stawiać.

Wynik: (2)6:7 3:6