ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 9 lutego 2016

ATP Buenos Aires

Lorenzi P. - Andujar-Alba P.
Andujar-Alba P. ::: 1,97 ::: 1/3 

H2H 4:5 z lat 2007-2016. Ten ich ostatni mecz z tego roku 3 setowy z Doha był jako jedyny rozegrany na hardzie, pozostałe były na mączce. Moim zdaniem Lorenzi w ostatnich tygodniach już sporo pograł i teraz należy mu się odpoczynek. Przecież ten facet ma 34 lata na karku i nie ma na pewno jakiejś super kondycji. Najpierw zaliczył finał w Challengerze w Kolumbii, a później półfinał w Quito. Swego czasu, a dokładnie to dwa lata temu w Sao Paulo doszedł do samego finału gdzie przegrał ostatecznie z Delbonisem. Uważam, że Lorenzi odpuści sobie jakąś poważną grę w Buenos Aires na rzecz dwóch turniejów w Brazylii czyli Rio i wyżej już wspomniane Sao Paulo.
Andujar co prawda z beznadziejnymi wynikami w tym roku, ale to nic dziwnego, bo w końcu przenosimy się na mączkę gdzie on tam czuje się najlepiej. Podam Wam fajny przykład: hard ATP 2015 2-9, clay 12-9. Różnica jest znacząca.

Wynik: 2:6 7:5 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz