ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 22 lutego 2016

ATP Dubai

Stakhovsky S. - Wawrinka S.
Stakhovsky S. +1,5 seta ::: 2,34 ::: 1/3

H2H 2:2, ale ja nie o tym... Los płata figle i skrzyżował ich między nimi ponownie. Nie tak dawno grali ze sobą podczas turnieju w Marsylii. Wawrinka wygrał dopiero w 3 secie po tie-breaku broniąc bodajże nawet piłki meczowej, ale już dokładnie nie pamiętam jak to było, a z czystego lenistwa takich mało istotnych detalów nie chce mi się po prostu już sprawdzać. Wawrinka dość często mozolnie zaczyna 1-2 rundy turniejów, to jest typowy gracz turniejowy który potrzebuje rozkręcić się na danych kortach.
Myślę, że niewiele się zmieniło przez te kilka dni i Ukrainiec ma szanse na seta. Po takim kursie to aż grzech nie zagrać, a jeszcze dodam do tego, że rok temu zagrał tutaj w ćwierćfinale urywając set nawet Berdychowi to typ nasuwa się sam do gry. W myśl zasady historia lubi się powtarzać...

Wynik: 7:5 3:6 5:7

1 komentarz: