ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 16 lutego 2016

ATP Marseille

Cilic M. - Haase R.
Haase R. +1,5 seta ::: 2,74 ::: 1/3 

H2H 5:0 z lat 2006-2015. Obaj są z podobnego rocznika, a ja już wiele razy się przekonałem, że właśnie często bywa tak, że rówieśnicy grają zacięte spotkania. Cilic w tym roku kompletnie nie błyszczy swoją formą. Tak szczerze to nikogo ciekawego nie pokonał, za to zaliczył wiele dziwnych porażek. W obecnej sytuacji 1,10-1,20 to jakieś totalne nieporozumienie jeżeli chodzi o kursy.
Robin Haase może nie jest jakimś asem tenisa, ale on niekiedy potrafi odpalić i zagrać dobry mecz. U siebie na 500 w Holandii mu nie poszło, bo od razu trafił na solidnego przeciwnika Simona Gillesa który zagrał w półfinale tego turnieju. Jednak w 1 secie z nim wtedy powalczył, tutaj jak na razie w Marsylii oddał w pierwszym meczu turnieju z Sousą tylko 4 gemy! To musi budzić podziw. Nie wiem czy nie lepszą opcją byłby handicap gemowy bo Cilic jeszcze może się wybronić w tym meczu jakoś swoim serwisem, to jednak w wymianach wcale taki groźny nie jest. Po takim kursie to aż grzech nie zagrać na seta dla Holendra.

Wynik: 4:6 6:3 7:5

1 komentarz: