ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 1 lutego 2016

ATP Quito

Estrella V. - Pella G.
Esterlla V. ::: 2,33 ::: 1/3 

H2H 3:2 z lat 2009-2015. Ostatnie dwa mecze wygrał Dominikańczyk 6:4 6:4 w 2013 i 6:4 6:2 w 2014 na Challengerach. Jak dla mnie ten kurs to petarda bo warto wspomnieć o tym, że dokładnie rok temu na tym turnieju Victor "Burger" Estrella wygrał swój pierwszy tytuł w karierze w wieku bodajże 34 lat. Na pewno będzie zmobilizowany tutaj podwójnie by znowu osiągnąć jakiś dobry wynik. Ten zawodnik pomimo, że mierzy tylko 173 cm wzrostu to jest raczej stworzony do gry na mączce i długich wymian, chociaż miał swego czasu okres gry przede wszystkim na hardzie.
Guido Pella 25 lat na karku i nadal kręci się w okolicy setki rankingowej. Zapamiętałem go z turnieju ATP w Niemczech swego czasu gdzie doszedł bodajże do półfinału. Od tego czasu słuch o nim zaginął i kręcił się cały czas na pograniczu Challenger. W tym roku na Australian Open zagrał dwie 5 setówki w tym jedną z Lopezem, jednak AO zostawmy już na bok. Mecz powinien być zacięty, ale jak już wyżej wspomniałem liczę na o wiele większe zaangażowanie ze strony Estrelli niż zazwyczaj. Dość sporo osób typuje jego zwycięstwo, a to jak wiemy nie kończy się czasami zbyt dobrze dla typujących. 

Wynik: 6:4 6:4

1 komentarz: