ATP Qutio

Ramos A. - Lopez F.
Ramos A. +1,5 seta ::: 1,59 ::: 2/3
Ramos A. ::: 2,65 ::: 1/3

H2H 2:0 z 2012 roku podczas turniejów w Miami i Paryżu, Ramos wygrał wtedy na hardzie bez straty seta. Spotka się ze sobą dwóch Hiszpanów więc na korcie powinno być gorąco, jednak po takim kursie nie mogę się nie skusić z typem na Ramosa, a wszystko z powodu nawierzchni na jakiej rozgrywany jest ten turniej czyli mączka.
Feliciano w karierze rozegrał 318 meczów na clayu z czego 164 wygrał, dość sporo, za to u Ramosa się to jeszcze lepiej prezentuje, bo zaliczył tych zwycięstw aż 433 na 679 meczów. Dość wysoki kurs, H2H i właśnie ta okoliczność skłania mnie na postawienie pieniędzy właśnie na młodszego o 6 lat z tych dwóch Hiszpanów.
Dodam jeszcze do tego, że Lopez rok temu zagrał tutaj w finale który przegrał z Estrellą - wygrał on swój pierwszy turniej w karierze w wieku bodajże 34 lat, szacunek! Może Janowiczowi kiedyś uda się taka sztuka, bo od czasu Wojciecha Fibaka jeszcze nikt oficjalnego tytułu singlowego w ATP nie zdobył z pośród męskich Polskich tenisistów.
Warto też wspomnieć o dość patologicznym przebiegu meczu Ramosa z Ramem, bardzo dużo ludzi grało na czarnego Amerykańskiego tenisistę i pewnie już liczyli pieniądze w 3 secie przy stanie 2:5, lecz mocno się zdziwili. Ramos wygrał to spotkanie 7:5.

Wynik: 7:5 4:3 - Krecz Lopez F.