ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

wtorek, 16 lutego 2016

ATP Rio de Janeiro

Delbonis F. - Sock J.
Delbonis F. ::: 2,30 ::: 2/3
Delbonif F. -1,5 seta ::: 3,90 ::: 1/3

Powiem tak, ten kurs to niezła petarda! Ten typ jest chyba typem tygodnia! Sock w tym roku kompletnie mnie nie przekonuje, jedynie na Hopman Cup coś tam fajnie pograł, ale więcej tam zabawy było niż poważnej gry. Do tego należy zadać kolejne bardzo WAŻNE pytanie - Co on u licha robi w Rio na turnieju z nawierzchnią clay? Miał do wyboru przecież Montpellier, Sofię, Memphis, Rotterdam 500, Delray Beach czy chociażby Marsylię. Jedyne co mi przychodzi na myśl to właśnie ten karnawał w Ameryce Południowej, czas wielkiej fety i zabawy.
Amerykanin na mączce nie jest jakimś wirtuozem, za to Delbonis wręcz przeciwnie. On na mączce gra kapitalnie, niedawno u siebie w Argentynie był o krok od wyrzucenia Almagro - już z nim prowadził w 3 secie. Co sezon w tym okresie gry w Ameryce Południowej Federico odnosi spektakularne sukcesy. Bodajże w 2014 roku wygrał nawet turnieju w Sao Paulo więc sami widzicie, że warto na niego zagrać z wielu powodów. Jack Sock rok temu wygrał turniej na ziemi w Houston, wynik może robić wrażenie, ale w Stanach Zjednoczonych to jest pseudo mączka, dość szybka, a po drugie grali w U.S.A. (czyt. Ju Es Ej). Kurs, okoliczności, aktualna forma to wszystko składnia ku grze na leworęcznego Argentyńczyka. 

Wynik: 7:5 6:1

2 komentarze:

  1. SZACUN! NIEZIEMSKI TYP! ANALIZA TRAFIONA W 100%! BRAWO!

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak... wysmienita interpretacja i analiza.

    OdpowiedzUsuń