ATP Rio de Janeiro

Lorenzi P. - Delbonis F.
Monteiro T. - Cuevas P.
Delbonis F. & Cuevas P. ::: 1,75 ::: 2/3

H2H 3:2 z lat 2010-2015. Tylko, że te 3 zwycięstwa Włocha były z przed 5-6 lat, Delbonis miał około 19-20 lat, a już wtedy potrafił urwać seta, więc teraz to zrobi tym bardziej, a jestem tego dość mocno przekonany, że zamknie ten mecz z korzyścią dla siebie dość pewnie. Liczę na to, że zmęczenie u Włocha w końcu da znać o sobie. Grał w finale Challengera w Kolumbii, później półfinał w Ekwadorze, następnie zaliczył ćwierćfinał w Buenos Aires i teraz przeszedł 1 rundę tracąc seta z rodakiem Cecchinato. Co prawda Lorenzi ma do wyrównania rachunki z Delbonisem za przegrany finał w Sao Paulo 2014 roku, ale czy teraz da radę? Szczerze mocno w to wątpię. Rok temu grali w Argentynie i padł wynik 6:4 6:2 dla "Fryderyka". Delbonis z Lorenzim grają na tym turnieju razem w deblu więc znają się prawdopodobnie świetnie.
Monteiro to zawodnik z Brazylii +300 miejsca, wczoraj pokonał Tsongę który ruszał się jak mucha za przeproszeniem w gównie, taka jest prawda i wyleciał przegrywając po kursie w okolicy 10. Cuevas na mączce to silny top, jeżeli wygra znowu Brazylijczyk będę mocno zdziwiony.

Wynik I: 3:6 0:6
Wynik II: (5)6:7 3:6