ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 11 lutego 2016

ATP Rotterdam

Mahut N. - Troicki V.
Mahut N. +1,5 seta ::: 1,70 ::: 2/3

H2H 0:2 z lat 2011-2016. W obu przypadkach grali w Australii i w obu Mahut urwał seta. Teraz gramy na hali gdzie moim zdaniem szanse Francuza jeszcze bardziej rosną. To już nie młody nieokrzesany Chung który nieźle powalczył w 1 secie z Troickim, a doświadczony grubo po 30 Nicolas Mahut, specjalista w ostatnim czasie od kortów szybkich, a w szczególności trawiastych, do tego świetny deblista.
Nicolas gra tutaj z całkiem niezłym rezultatem, łącznie z kwalifikacjami zaliczył już 4 zwycięstwa. Podziw budzi pokonanie Chardiego i Gabashviliego z którymi zawsze ciężko mu się grało. Troicki za to zaliczył finał w Sofii, a tutaj również całkiem nieźle sobie radzi. Jednak jego głowy na pewno nie można zaliczyć do mocnych, a po drugie już na tym turnieju w pierwszym meczu stracił set z Kuznestovem. Teraz poziom przeciwnika wyższy o jakiś 1-2 poziomy. Wynik jednak jaki grałbym w ciemno to 1:2 dla Serba.

Wynik: 6:2 6:1

1 komentarz: