sobota, 27 lutego 2016

ATP Sao Paulo

Cervantes I. - Carreno-Busta P.
Cervantes I. +1,5 seta ::: 1,79 ::: 1/3

H2H 0:3 z lat 2014-2016. Grali ze sobą dość niedawno bo na turnieju w Quito i górą po 3 setach był Carreno-Busta. Jednak ja się nie zdziwię jak wygra dzisiaj nawet Cervantes. Dwóch Hiszpanow, Inigo jest o 2 lata starszy, rok temu był w okolicy 250 miejsca w rankingu, teraz jest o 2 oczka wyżej niż 67 Carreno-Busta, a na niego kurs wynosi ponad 3,00. Odprawił z kwitkiem Delbonisa po dość dobrym i przede wszystkim długim meczu. Obaj zapewne nie odpuszczą tutaj gry o finał turnieju ATP więc liczę na zacięty mecz, kto wie czy nie 3 setowy.
Carreno-Busta przy stanie 0:6 0:3 z Ramosem wygrał mecz, później w kolejnym ponownie stracił set z kolejnym Hiszpanem Gimeno-Treverem, a w ćwierćfinale pokonał młodszego o 2 lata rodaka Carballesa Baen który grał jako lucky loser w Sao Paulo, jednak z nim Pablo ma teraz H2H 8:1 więc wynik 6:0 6:3 nie powinien robić aż tak wielkiego wrażenia. Z drugiej strony patrząc statystycznie to po bardzo dobrym meczu powinien przyjść teoretycznie ten słabszy moment w grze 24-latka.

Wynik: 1:6 1:6