ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

niedziela, 6 marca 2016

ATP Davis Cup

Murray A. - Nishikori K.
Kohlschreiber P. - Berdych T.
Goffin D. - Cilic M.
Troicki V. - Nedovyesov A.
Murray A. & Berdych T. & Cilici M. & Troicki V. ::: 3,14 ::: 0,5/3

Taki wariat na typowe "pewniaczki" z Davis Cupu na dzisiaj:
- H2H 5:1 z lat 2011-2015. Wydaje się, że Murrayowi bardzo dobrze gra się z Japończykiem. Do tego gra u siebie, a Andy na Davisie gra swoje 200%. Wątpię, żeby przegrał u siebie. Kei tak wiele razy już zawodził w meczach o poważną stawkę, że to nawet nie można już zliczyć. Dla mnie to #1 jeżeli chodzi o wtopione pieniądze graczy z czołówki. 
- H2H 1:8 z lat 2003-2014. "Kolba" to ma pewien kompleks paru graczy jak właśnie Berdych czy Tsonga. Przychodzi do meczu i wynik z góry jest znany. Powtarza się to cały czas i szukanie niespodzianki moim zdaniem mija się tutaj z celem. Chociaż nawet 5 setów tutaj nie wykluczam. 
- Cilic, tego meczu najbardziej się obawiam, bo Chorwat w tym sezonie prezentuje się dość mizernie, ale Goffinowi po prostu nie ufam. Nadal nie wiem jak ten gość zrobił taki ranking i jest w tym miejscu gdzie jest. Niektóre jego mecze mam w pamięci do dzisiaj, tak jak ten z Murrayem pod koniec poprzedniego sezonu gdzie wygrał bodajże całe 2 gemy. W piątek prowadził 2:0 w setach, miał już przełamanego w trzecim 19 letniego Corica i doprowadził do 5 setówki. Cilic to o wiele poważniejszy zawodnik który takie błędy mentalne powinien wykorzystać na swoją korzyść.
- Troicki mnie zawiódł z "Kukułką", ale zapewne nie tylko mnie. Jednak Serbia ma cały czas szanse na awans. Trudno sobie wyobrazić porażkę Djokovica u siebie w kraju, więc robi się 2:2 i decydujący mecz będzie właśnie Troickiego z Nedovyesov. Można pisać co chcecie, ale porażka Victora byłaby tutaj dużą niespodzianką, chociaż ten Pan już wiele razy zaskakiwał swoimi dziwnymi wynikami, to jednak gra u siebie powinna dać mu mocno do myślenia.

Wynik I: 7:5 7:6(6) 3:6 4:6 6:3
Wynik II: 6:3 7:5
Wynik III: 6:4 6:4 3:6 7:5
Wynik IV: 6:2 6:3 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz