ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

czwartek, 10 marca 2016

ATP Indian Wells Masters 1000

Chung H. - Ramos A.
Ramos A. ::: 2,62 ::: 1/3

H2H 1:0 z 2015 roku podczas turnieju na trawie. Prawda jest taka, że Chung to jeszcze bardzo młody tenisista który nie ma tego doświadczenia co posiada Ramos. Koreańczyk w tym roku zaliczył 3 zwycięstwa, nad drewnianym i bez formy Grothem, kolejne to nad GGL który gra w 2016 roku po prostu słabo, a te trzecie to było z Seppim który jest w podobnej formie co dwóch poprzednich wcześniej wspomnianych Panów, do tego Seppi grał dzień po swoich urodzinach. W kolejnym meczu Chung z Bautistą-Agutem wygrał zaledwie 1 gema.
Ramos przeplata lepsze mecze z tymi gorszymi. Tak szczerze to ciężko przewidzieć tego zawodnika co pokaże na korcie. Rok temu sensacyjnie wyeliminował samego Rogera Federera na turnieju rangi Masters w Szanghaju, a rok temu na Indian Wells doszedł do 3 rundy i powalczył trochę z Djokovicem który cały sezon prezentował niebotyczny poziom tenisa. Myślę, że faworyzowanie aż tak młokosów jest nie na miejscu.

Wynik: 6:2 0:6 3:6

2 komentarze: