ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 23 marca 2016

ATP Miami 2016 Masters 1000

Youzhny M. - Gulbis E. 

Gulbis E. ::: 1,91 ::: 1/3 


H2H 4:3 z lat 2007-2014, jednak od tego czasu wiele się zmieniło u tych Panów. Obaj są można powiedzieć, że "po przejściach". Youzhnego trapią coraz częściej poważne kontuzje w wieku chrystusowym. Tak oto tym sposobem spadł do rangi gry poziomu Challenger. W tym roku jednak wygrał 3 Challengery, a jego bilans poza ATP wynosi 17-0, więc dość ładnie to wszystko wygląda. Jednak taki mecz jak np. z Jazirim w Dubaju 6:4 6:1 psuje cały obraz jego teoretycznie dobrej formy. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że podczas turnieju w Indian Wells po pokonaniu Bedene (morderczy mecz) w drugiej rundzie oddał mecz walkowerem. To na pewno nie wróży dobrze na ten mecz.
Z drugiej strony mamy Gulbisa który po genialnym sezonie 2014 gdzie doszedł nawet do 10 miejsca w rankingu, później cały rok 2015 grał na beznadziejnym poziomie. W tym roku jednak w mojej opinii widać zalążek lepszej gry. Poza początkiem sezonu gdzie wypadł naprawdę kiepsko to już na tournee po Europie zagrał całkiem niezłe mecze przeciwko Gasquetowi x2, Monfilsowi i GGL w Indian Wells. Obaj zawodnicy są znani z niezwykle gorącej głowy podczas swoich meczów. Youzhny to swego czasu tak mocno uderzył się swoją rakietą w głowę, że rozciął ją:

Mikhail Youzhny blood

Nie wykluczam tutaj nawet 3 setów, a moim zdaniem jeżeli gra nie będzie szła Mikhailowi to podda ten mecz.

Wynik: 6:4 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz