ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 19 kwietnia 2016

ATP Bucharest 2016

Lajovic D. - Pouille L.

Lajovic D. ::: 2,18 ::: 1/3

Powyżej 21 gemów ::: 1,73 ::: 1/3


H2H 0:2 z 2014 roku, podczas turniejów rangi Challenger na kortach szybkich. Jednak to były bardzo zacięte 3 setowe mecze z tie-breakami. Teraz gramy na mączce czyli nawierzchnia jaka bardziej służy Lajovicowi. Ten Pan nie grał nic od turnieju w Miami więc można liczyć na dobre przygotowanie z jego strony pod ten turniej. Dusan już na turniejach w Ameryce Południowej (luty) pokazał się z całkiem niezłej strony przegrywając jedynie z Thiemem i Cuevasem czyli dwóch zawodnika drugiego miesiąca tego roku. Rok temu zaliczył bilans na mączce 11-11. Pouille fajnie pokazał się w Monte-Carlo, ale tam grał z Mahutem (Francuzem, podobnie jak i on) który na stare lata już nie gra praktycznie na mączce, do tego Lucas jeszcze wygrał z Gasquetem po bardzo dziwnym przebiegu meczu. Jednak on w tym roku rzadko kiedy przegrywał wysoko, jedynie z Simonem w Miami uległ 6:0 6:1, dlatego też stawiam na over gemowy. Dwóch 20-latków więc możemy mieć wyrównany mecz.

Wynik: 3:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz