ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 23 kwietnia 2016

ATP Bucharest 2016

Verdasco F. - Garcia-Lopez G. 

Verdasco F. -2 gemy ::: 1,77 ::: 1,5/3 


H2H 6:3 z lat 2000-2015 i tak szczerze to te jedno zwycięstwo GGL z przed 16 lat można pominąć. Dwóch Hiszpanów, dwóch zawodników z gorącą głową, mieszanka wybuchowa w półfinale rumuńskiego turnieju. Jednak co by nie mówić statystyka graczy z jednoręcznym backhandem jest brutalna dla nich przeciwko leworęcznym. Tak oto pomimo, że wiele ich spotkań było dość zaciętych to w zdecydowanej większości meczów zwycięsko wychodził z nich Verdasco. Fernando już podczas turnieju w Monte-Carlo mógł o mały włos pokonać Goffina w formie, mając nawet z nim meczową piłkę. Tutaj prezentuje również wysoki poziom, tak samo jak GGL który wskoczył na wyższy poziom po słabym początku roku dla niego. Jedna tutaj powinno zakończyć się wszystko tradycyjnie czyli 7 zwycięstwem Verdasco.

Wynik: 6:3 3:6 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz