ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 5 kwietnia 2016

ATP Marrakech

Gabashvili T. - Gimeno-Traver D. 

Gimeno-Traver D. ::: 2,02::: 1/3 


H2H 2:1 z lat 2002-2014. W 2002 i 2008 roku wygrał Gabashvili, czyli te zwycięstwa były niezwykle dawno. Te świeższe zwycięstwo z 2014 roku zaliczył Hiszpan. Obaj zawodnicy mają po 30 lat na karku, ale to właśnie Gimeno-Traver gra o wiele lepiej na mączce. Rok temu miał genialny okres w tym czasie. Zaliczył w Casablance finał turnieju, później w Bukareszcie doszedł do półfinału, a w Istambule urwał nawet set Federerowi. Jak sami widzicie, Hiszpan ma tutaj sporo punktów do obrony. Mobilizacja po jego stronie powinna być znacznie większe niż u Rosjanina. Gabashvili swoimi wynikami nie imponuje, praktycznie same porażki w tym roku, teraz notuje passę 4 z rzędu. Niby on czasami potrafi zagrać dobry mecz np. rok temu w Waszyngtonie pokonał samego Murraya, ale z tego co pamiętam to w kolejnym meczu już odpadł z turnieju. Nie ma sensu faworyzować w tym meczu Rosjanina, tak szczerze to nic na niego nie wskazuje oprócz wyższego rankingu.

Wynik: 3:6 4:6

1 komentarz: