ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 10 kwietnia 2016

ATP Marrakech

Coric B. - Delbonis F.

Delbonis F. -2 gemy ::: 1,87 ::: 1/3


Czas na wielki finał w Marrakeszu. 19-letni Borna Coric zmierzy się z o 6 lat starszym leworęcznym Fryderykiem Delbonisem z Argentyny. To powinien być bardzo fajny mecz, bo powoli do głosu w ATP dochodzi nowe pokolenie, a mam tu na myśli właśnie Chorwata, Kyrgiosa, Zvereva czy genialnego Thiema. Oni wszyscy w tym sezonie pokazują się z genialnej strony.
Jednak to Delbonis na mnie zrobił w tym turnieju o wiele lepsze wrażenie. Wszystkie mecze wygrał bardzo pewnie bez straty seta, a warto do tego dodać, że on już na Mastersach w Stanach Zjednoczonych, a przede wszystkim w Indian Wells grał genialny tenis i sensacyjnie pokonał samego Andy Murraya.
To budzi podziw we mnie, wydaje mi się, że Delbonis jest teraz w kwiecie wieku gdzie będzie grał swój najlepszy tenis. Coric na pewno w tym meczu powalczy, ma świetny serwis, dobrze też przebija na drugą stronę siatki. Co prawda jest jeszcze młody i jego organizm szybko się regeneruje to jednak dzisiaj spędził na korcie dobre 2 godziny, a w ćwierćfinale zagrał ponad 3 godziny z Mathieu. Myślę, że im dłużej potrwa ten mecz to będzie tym gorzej dla jednej z sensacji tego sezonu.

Wynik: 2:6 4:6

1 komentarz: