ATP Marrakech

Garcia-Lopez G. - Almagro N.

Almagro N. -2 gemy ::: 1,74 ::: 1/3

Powyżej 22 gemów ::: 1,94 ::: 1/3

H2H 5:5 z lat 2002-2013. Znają się bardzo dobrze, grali ze sobą oficjalnie 10 razy, do tego obaj pochodzą z Hiszpanii. GGL rok temu miał świetny sezon, wygrał nawet bodajże 2 tytuły ATP, ale w tym roku gra naprawdę kiepsko. Być może teraz to się zmieni, bo wracamy na nawierzchnię ziemną. On często wygrywa sety w meczu, ale też i traci, znany jest z gorącej głowy, podobnie zresztą jak i jego przeciwnik.
Z drugiej strony mamy Almagro, który swego czasu był graczem ze ścisłego topu rankingu ATP. Jednak zdrowie dało o sobie znać i niedawno wrócił po przerwie spowodowaną kontuzją. Powoli odzyskuje swój dawny blask, ale wątpię też w to by wrócił jeszcze do takiej gry jaką prezentował w swych latach świetności. Liczę na wynik typu 6:4 3:6 2:6.

Wynik: 1:6 6:3 6:4