ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 1 kwietnia 2016

ATP Miami 2016

Kyrgios N. - Nishikori K.

Nishikori K. -1 gem ::: 2,02 ::: 1/3 Pinnacle Sports


H2H 0:1 z 2015 roku podczas turnieju Masters w Szanghaju. Wynik to 6:1 4:6 4:6 na korzyść Azjaty. Kyrgios to bez wątpienia zawodnik z przyszłością top 10. Gra w tym roku świetnie, pierwszy wygrany turniej ATP w Marsylii, a teraz półfinał rangi Masters 1000. To robi na mnie ogromne wrażenie i kto wie jak to się wszystko w jego przypadku potoczy dalej jeżeli utrzyma tak wysoki poziom gry do końca sezonu.
Świetny serwis, mocny forehand, ale różnica w mentalności w porównaniu z Nishikorim jest ogromna. Kei prezentuje na korcie stoicki spokój, nie widać po nim chyba prawie nigdy nerwów, co niezwykle cenię u tego zawodnika. Facet robi na korcie swoje i robi to świetnie. Wczorajszej nocy obronił bodajże 5 piłek meczowych z Monfilsem co tylko potwierdziło jak tutaj w Miami jest mocny psychicznie. Zresztą Kyrgios również swego czasu w 2 rundzie Wimbledonu obronił 9 meczowych z Gasquetem.
Myślę też, że dwuręczny backhand po linii będzie główną bazą dla punktów Nishikoriego, konsekwentnie punktując forehand młodego 20-letniego Australijczyka.

Wynik: 3:6 5:7

1 komentarz:

  1. kyrgios to jeszcze nie ten poziom, ale ma chłopak talent :)

    OdpowiedzUsuń