ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

sobota, 7 maja 2016

ATP Madryt Masters

Nadal R. - Murray A. 

Powyżej 22 gemów ::: 1,81 ::: 1/3

Murray A. +1,5 seta ::: 1,61 ::: 1/3


H2H 17:6 z lat 2007-2016. Grali ze sobą dość niedawno bo w półfinale turnieju w Monte-Carlo i tam Murray wygrał pierwszego seta do 2 gemów, ale ostatecznie przegrał całe spotkanie. Rok temu oddał tutaj Nadalowi tylko 5 gemów wygrywając swój pierwszy turniej Masters na mączce. Tym razem może nie będzie tak optymistycznego scenariusza dla Andiego, ale co by o nim nie mówić ma w tym meczu szanse wygrać. Świetny mecz z Simonem Gillesem, genialny na serwisie z Berdychem - to robi wrażenie. Oczywiście "król mączki" wraca chyba do formy co świadczy chociażby o tym, że wygrał niedawno 2 turnieje pod rząd, ale czy w tym spotkaniu może mieć niezwykle ciężko, przynajmniej w mojej opinii.

Wynik: 5:7 4:6

Djokovic N. - Nishikori K. 

Powyżej 19,5 gemów ::: 1,86 ::: 1/3

Nishikori K. +1,5 seta ::: 2,83 ::: 0,5/3


H2H 7:2 z lat 2010-2016. Grali ze sobą w tym roku już 2 razy i teraz spotkają się po raz kolejny. Na Australian Open w królestwie Djokovica wyglądało to słabo, choć były momenty gdzie Kei naprawdę grał nieźle, potrafi prowadzić wymiany z Novakiem, ale czasami coś w jego głowie pęka tak jakby popularnie mówiąc już przegrywa mecz w szatni.
Djokovic na pewno jest podrażniony szybkim odpadnięciem z turnieju w Monte-Carlo gdzie pokonał go sensacyjnie Jiri Vesely. Jednak co by nie mówić rok temu w Rzymie Nishikori urwał set Djokovicowi i ogólnie zrobił to jeszcze 4 razy. Japończyk jak już pisałem wczoraj gra świetnie, przegrywa jedynie ze ścisłym topem. Wczoraj Kyrgios pomimo zaserwowaniu 18 asów nie dał rady więc kto wie jak to dzisiaj będzie wyglądało...

Wynik: 6:3 7:6(4)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz