Roland Garros 2016

Ramos A. - Trungelliti M.

Chardy J. - Pavlasek A.

Trungelliti M. +2,5 seta i Chardy J. ::: 1,74 ::: 1/3

Ramos niezwykle nieobliczalny zawodnik który potrafi wygrać chyba z każdym (rok temu w Szanghaju pokonał Federera) i przegrać również z każdym. Lepsze turnieje przeplata z tymi gorszymi, do tego w 1 rundzie stracił set z Zeballosem.
Trungelliti jak na razie sprawił największą sensację w pierwszej rundzie u Panów bo wyeliminował Cilica po 4 setach. Do tego gra tutaj od kwalifikacji i ma na koncie łącznie już 4 wygrane spotkania. Ten 26-letni Argentyńczyk na pewno czuje w kościach, że to może być jego wielka chwila na French Open. H2H 1:0 z 2013 roku podczas Challengera w Saville, wynik 6:1 6:2. Bilans Argentyńczyka z graczami leworęcznymi podczas kariery wynosi 23-19.

Chardy na podbicie kursu, gra u siebie, pokonał Mayera, jest zawodnikiem zdecydowanie lepszym i bardziej doświadczonym. Pavlasek gra tutaj jako lucky loser, w pierwszej rundzie zagrał morderczą 5-setówkę z mocno średnim Carballesem-Baena z Hiszpanii.

Wynik I: 6:3 6:4 7:5
Wynik II: 6:4 6:2 6:4